88 Pearls

88 Pearls

Mums labai patinka lošimo automatai,kurie konservatyvių lošimo automatų rinkai gali pasiūlyti šiokių tokių naujovių ar bent jau naujų temų. Tai gali būti bet kokia tema, kuri dar nebuvo įgyvendinta tūkstančius kartų. „Synot Games“ kūrėjo „88 Pearls“ lošimo automatas siūlo originalią Azijos temą, kurią retai išvysite lošimo automatuose. Mums Azija yra mistinė vieta, turinti daug unikalių papročių ir simbolių. Šiame žaidime jų taip pat apstu. Puikaus „SYNOT Games“ darbo dėka galime pasimėgauti lošimo automatu, kuris iš esmės yra paprastas, tačiau išsiskiria išskirtiniais vaizdais.

Kelionė į Rytus

Žaidimo grafika yra puiki, o pagrindinis dėmesys skiriamas kinų kultūrai ir artefaktams. Iš tikrųjų, tai muzika ir garsas apskritai priverčia pasijusti tarsi būtume atsidūrę Tolimuosiuose Rytuose. Tai tipiški Rytų Azijos garsai.

Žaisdami „88 Pearls“, susidursite su 5 būgnais. Jūsų užduotis yra sudaryti laimėjimo kombinaciją ant vienos iš 50 laimėjimo linijų. Laimėjimo linijas galėsite rinktis patys.

Jei manote, jog laimėta suma per maža, turėsite galimybę ją padidinti po kiekvieno žaidimo raundo. Galėsite pasinaudoti tradicine „Gamble“ funkcija, kuri arba leis padvigubinti savo laimėjimą, arba jį sudegins. Turėsite atspėti ekrane rodomos kortos spalvą. Jeigu pavyks teisingai atspėti spalvą, jūsų laimėjimas bus padvigubintas. Jei prašausite, viską pralošite. Šiame žaidime jums taip pat gali padėti juokdario korta.

Azijos šilko paliestos premijos

Žinoma, šiame žaidime taip pat yra specialių simbolių Azijos tema. „Wild“ simbolis vaizduoja drakoną ir veikia kaip „wildcard“. Šis simbolis gali pakeisti bet kokį kitą trūkstamą simbolį laimėjimo eilutėje, kad galėtumėte sudaryti laimėjimo liniją ir gauti laimėjimą.

„Scatter“ simbolis vaizduoja perlą. Tai tas pats perlas, kuris yra žaidimo pavadinime. Norint aktyvuoti šio simbolio premiją, jį reikia išsukti bet kur ant būgnų (nebūtinai laimėjimo linijoje) ne mažiau nei tris kartus. Išsukus 3 tokius simbolius, gausite 8 nemokamus sukimus. Jei „Scatter“ simbolį pavyks išsukti ant 1, 2 ir 3 būgnų, tuomet galėsite džiaugtis ne tik 8 nemokamais sukimais, bet ir savo statymu, kuris bus padaugintas iš 4. Kiekvieno nemokamo sukimo metu 2, 3, 4 ir 5 būgnai gaus papildomą „Wild“ simbolį, kuris ten „laikysis“, kol baigsite sukti nemokamus sukimus. Nemokamų sukimų žaidimo metu galima laimėti daugiau nemokamų sukimų, tačiau tik vieną kartą.

„88 Pearls“ žaiskite nemokamai

„88 Pearls“ lošimo automatą rekomenduojame visiems žaidėjams, kuriems patinka Rytų kultūra, ir norintiems pasimėgauti įdomiu lošimo automatu, džiuginančiu aukštos kokybės vaizdais. Išbandykite „88 Pearls“ lošimo automatą nemokamai. Sužinokite, ar šis žaidimas jums patinka. Sužinokite, kokias strategijas galima naudoti. Gaukite jums visą reikiamą informaciją ir patirtį prieš pradedant žaisti dėl viliojančių laimėjimų.

Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku