Crime Scene™

Crime Scene™

„Crime Scene™“ su populiaria „Sticky Wild“ funkcija suteikia jaudulio sukant būgną. Suradus „Sticky Wild“, jis liks vietoje dar 5 sūkiams, o jeigu ir šito nepakanka, laimėjimo troškimui padidinti „Sticky Wild“ turi trigubą laimėjimų daugiklį!

Žaidėjai, suradę 3 ar daugiau premijų simbolių, priimami į aukštųjų technologijų kriminalistikos laboratoriją. Šioje vietoje jie sužino, kad turi galimybę laimėti stambių prizų. Spragtelėję aplankus, žaidėjai gali laimėti monetų, taip pat gali rasti antro šanso simbolį, kuris neleidžia papildomam žaidimui baigtis, arba įrodymų simbolius su atsitiktinėmis monetų vertėmis. Papildomas žaidimas įdomus tuo, kad suradus įrodymus įrodymų simbolių monetų laimėjimai pridėdami prie visų vėlesnių monetų laimėjimų!

Papildomam žaidimui pasibaigus, žaidėjai turi dar daugiau galimybių padidinti savo laimėjimus. Prieš grįždami į pagrindinį žaidimą, jie gali rinktis vieną iš 4 vokų. Vokuose yra papildomų monetų, daugiklis iš dviejų, skirtas visiems papildomo žaidimo laimėjimams, arba informacija, kad žaidėjas grąžinamas į papildomą žaidimą.

Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku