Evolution™

Evolution™

Vaizdo žaidimas „Evolution™“ (Evoliucija) grąžina žaidėjus į gyvybės ištakas (kiek apie tai yra žinoma) – į pasaulį, kupiną primityvių būtybių, kopiančių evoliucijos laiptais.

„Wild“ simbolių pasikeitimai, nemokami sukimai ir naujos pažangios nemokamų „Evolution“ sukimų funkcijos leidžia žaidėjams patirti pasaulio pradžią vos spustelėjus mygtuką. Be to, „Evolution™“ siūlo kitokį žaidimo būdą sukant būgną iš apačios į viršų, o ne tradiciškai – iš viršaus į apačią.

Nauja „Evolution“ nemokamų sukimų funkcija leidžia žaidėjams pakilti žaidimo evoliucijos laiptais ir tuo pačiu metu padidinti laimėjimus su kiekvienu laimėjimo simboliu ir žaidžiant pašalinti žemesnės vertės simbolius.

Įmantri šio lošimų automato grafika ir garsas bei spalvinga būgnų animacija dar labiau jaudina – žaisti be galo linksma ir įdomu.

Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku