Firespell

Firespell

Istorijos apie riterių kovas su ugnimi spjaudančiais drakonais egzistuoja nuo neatmenamų laikų, todėl keista, kad lošimo automatų drakonų tematika pasirinkimas rinkoje nėra toks jau didelis. Galbūt būtent tai ir pastūmėjo „SYNOT Games“ sukurti internetinį lošimo automatą „Firespell“. Jame gausu drakonų.

Kaip įprasta, „SYNOT“ lošimo automatas yra labai paprastas, tačiau pasižymi kokybiška grafika ir turi įžanginį ekraną, kuriame iš lėto užsidegantis žaidimo pavadinimas paskatina kilti į kovą su drakonu.

Lošimo automato vaizdai yra tiesiog puikūs, o atskiri drakonų simboliai – taip pat nepriekaištingai sukurti. Muzikos ir kitų garso efektų pasirinkimas taip pat yra geras, todėl net nepajusite, kaip žaisdami įsitrauksite į nuotykius. Už tai turime pagirti kūrėjus.

Mūšis su drakonais dėl prizo

„Firespell“ yra 5 būgnų ir daug linijų turintis internetinis lošimo automatas. Žaidime yra 10 laiminčių linijų. Jūs galite pasirinkti laiminčių linijų skaičių. Galite pasirinkti 1, 3, 5, 7 ir 10 linijų.

Žinoma, jūsų tikslas yra nugalėti drakoną. Bet ne ką mažiau svarbu yra išsukti mažiausiai 3 identiškus simbolius laiminčioje kombinacijoje ant vienos ar daugiau laiminčių linijų. Laiminčios kombinacijos galioja tik iš kairės į dešinę. Jei pavyks išsukti daugiau laiminčių kombinacijų vienoje laiminčioje linijoje, skaičiuojama bus tik didžiausią vertę turinti kombinacija. Laimei, tai kompensuoja faktas, jog kelios laiminčios kombinacijos keliose laiminčiose linijose yra pridedamos prie jūsų laimėjimo.

Žaidime taip pat yra įdiegta visų mylima „gamble“ funkcija. Po kiekvieno laimėjimo ji suteikia galimybę padvigubinti savo laimėjimą. Šiame mini žaidime jūsų užduotis yra pasirinkti raudoną arba juodą drakoną. Jeigu pasirinksite teisingą spalvą, jūsų laimėjimas bus padvigubintas. Jeigu nepataikysite, žaidimas baigsis, o jūs prarasite savo pradinį laimėjimą.

Užslėptos internetinio lošimo automato „Firespell“ premijos

Internetinis lošimo automatas „Firespell“ nesiūlo klasikinio premijinio žaidimo, bet „Wild“ ir „Scatter“ simbolių dėka galėsite mėgautis papildomomis premijinėmis funkcijomis, tokiomis kaip nemokami sukimai..

Kaip įprasta „Wild“ simbolis laiminčiose kombinacijose veikia kaip „joker“ (liet. juokdarys) ir gali pakeisti bet kokį trūkstamą simbolį. Jeigu „Wild“ simbolis yra laiminčios linijos dalimi, tuomet jūsų laimėjimai yra padvigubinami. Tai mus labai nudžiugino. Bet tai negalioja „Scatter“, kuris yra vienintelis simbolis, kurio šiame žaidime negali pakeisti „Wild“ simbolis.

„Scatter“ simbolis kurį vaizduoja drakono akis, jums leis laimėti pinigų. Jis neturi būti laiminčios linijos dalimi. Šiam simboliui pasirodžius bent 3 kartus bet kur ant būgnų, jums atiteks įdomus prizas. Be to, gausite 10 nemokamų sukimų. Jeigu šis simbolis ant būgnų pasirodys 4 kartus, gausite 20 nemokamų sukimų. Geriausia bus tuomet, kai ant būgnų pasirodys 5 „Scatter“ simboliai, nes tuomet laimėsite ne tik pinigų, bet ir 30 nemokamų sukimų.

Įdomu yra tai, jog nemokamų sukimų metu pasirodys drakonai, su kuriais jūs galite atsitiktinai pakeisti vieną ar daugiau simbolių į „Wild“ simbolius, galinčius padėti sudaryti laiminčias linijas. Nemokamų sukimų metu galite gauti papildomų nemokamų sukimų.

Mums tikrai patiko „Firespell“. Žaisdami šį žaidimą supratome, kad lošimo automatai gali būti skirti ne tik laimėti pinigams, bet taip pat kokybiškai ir smagiai praleisti laiką.

Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku