Fruiti

Fruiti

Paprastas, greitas, aiškus ir gana populiarus tarp žaidėjų. Taip keliais žodžiais galėtume apibūdinti šį „SYNOT GAMES“ kūrėjų „Fruiti“ lošimo automatą, kurį drąsiai galime priskirti klasikinių lošimo automatų kategorijai.

Jei jums labiau patinka lošimo automatų žaidimai su turtinga premijų struktūra, „Fruiti“ lošimo automate to tikrai nerasite. Ant 5x3 būgnų yra tik vienas premijinis simbolis – „Scatter“ simbolis. Žaidime nėra „Wild“ simbolių, nemokamų sukimų ar premijinių žaidimų. Vieniems žaidėjams tai pliusas, o kitiems - minusas. Tai priklauso nuo požiūrio.

Mes žaisdami praleidome daugiau laiko, nei tikėjomės iš pradžių. Labiausiai žaidimas mus suviliojo savo vaizdais, kuriuose visi simboliai šviečia raudonos animuotos liepsnos fone. Ant būgnų sukasi tradiciniai simboliai – septynetai, melionai, vynuogės, slyvos, obuoliai, citrinos ir vyšnios. Ant 5 laiminčių linijų galinčios atsirasti laimingos kombinacijos galioja tik iš kairės į dešinę. Jos turi prasidėti nuo kairiausio būgno ir nepertraukiamai tęstis į dešinę. Jei yra kelios laiminčios kombinacijos vienoje laiminčioje linijoje, išmokamas tik didžiausias laimėjimas. Jei pavyks sudaryti daugiau laiminčių derinių ant kelių laiminčių linijų, laimėjimai bus sumuojami.

5 septynetai atneš puikų laimėjimą

Didžiausią vertę turi „Seven“ (septynetas) simbolis. Jis net vertingesnis už „Scatter“ simbolį, kuris neturi būtų laiminčios linijos dalis.

  • 3 „Seven“ = x20 statymo
  • 4 „Seven“ = x200 statymo
  • 5 „Seven“ = x500 statymo
  • 3 „Scatter“ = x2 statymo
  • 4 „Scatter“ = x10 statymo
  • 5 „Scatter“ = x50 statymo

Nepamirškite, kad kiekvieną laimėjimą galite padauginti kelis kartus pasinaudojant Gamble/Risk funkcija (liet. rizikos lošimas). Jūsų užduotis yra atspėti užverstos kortos spalvą. Teisingas spėjimas reiškia padvigubintą laimėjimą, o neteisingas – pralošimą ir grįžimą prie būgnų sukimo.

Išbandykite „Fruiti“ nemokamai

Baigdami apžvalgą pridursime, kad internetinis lošimo automatas „Fruiti“ yra idealus pasirinkimas pradedantiems ar nepatyrusiems žaidėjams. Dar vienas privalumas, nes iš karto turėsite žaidimo apžvalgą. Nereikia baimintis sudėtingų premijinių žaidimų, kuriems perprasti reikia šiek tiek daugiau laiko. Išbandykite šį žaidimą nemokamai.

Žaiskite ir laimėkite ant lošimo automatų internetiniame kazino Betsafe. Gaukite fantastišką prisijungimo premiją!
Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku