Funky Fruits Farm

Funky Fruits Farm

Neabejojame, kad esate žaidę su keliais lošimo automatais, vaizduojančiais vaisius. Tai – klasika, tačiau kai kuriems trūksta kažko, ko pasigenda kiekvienas lošimo automatų mėgėjas. Ką noriu pasakyti, suprasite išbandę internetinius Funky Fruits Farm lošimo automatus. Keistai išsiviepę vaisiai – tokių galite tikėtis smagiajame „Wazzz uuuup“. Štai ką gausite.

Funky Fruits Farm lošimo automatai turi 5 būgnus ir 20 laimėjimo eilučių. Jums iš tiesų negreit atsibos paprasti tačiau pagaulūs paveikslėliai ir besišypsantys vaisiai. Casinosearch.eu galite rasti šio lošimo automato apžvalgą straipsnyje „Funky Fruits Farm“ lošimo automatai.

Papildomas žaidimas ir nemokami sukimai atblokuojami 3 smagiais fermerio simboliais. Čia pasirinksite du iš 5 vaisių. Sukdami 8 pradinius nemokamus sukimus ir gavę dvigubų laimėjimų, galite turėti iki 33 nemokamų sukimų ir po 15 kartų su kiekvienu laimėjimu. Beje, tai gali padėti ir laimėti nemažai pinigų.

Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku