Gem-O-Rama

Gem-O-Rama

Brangakmeniai - turtų ir žėrinčios prabangos sinonimas. Jų grožis, žavesys ir taurumas nuo seno traukė žmones. Internetinių lošimo automatų kūrėjai tą taip pat žino, todėl dažnai į savo žaidimus įtraukia brangakmenius, tokius kaip briliantai, deimantai, safyrai, smaragdai ir rubinai.

„Gem-O-Rama“ internetinis lošimo automatas pasižymi puikia grafika, kurioje labiausiai išsiskiria tie maži žėrintys niekšeliai, apie kuriuos kiekvienas svajojame. „SYNOT Games“ komanda jų pakankamai „patiekė“ ant 5 būgnų ir 3 eilučių. Šiame žaidime laiminčias kombinacijas galima sudaryti daugiausiai ant 10 išmokančių linijų. Didžiausias pliusas yra tai, jog laiminčios kombinacijos galioja abejomis kryptimis – iš kairės į dešinę ir iš dešinės į kairę.

3 svarbios premijos

„Gem-O-Rama“ lošimo automatą sudaro ne tik natūralūs ir dirbtiniai mineralai, bet ir keli premijų simboliai. Kai kuriems žaidėjams jų gali pasirodyti per mažai, tačiau net keli tokie simboliai gali atnešti puikių laimėjimų. Išsiplečiantis „Wild“ simbolis pasirodo ant 2, 3 ir 4 būgnų, kuriuose slepiasi dvi specialios funkcijos. Pirmoji atlieka juokdario funkciją ir gali pakeisti trūkstamus simbolius potencialiai laiminčiame derinyje. Antroji funkcija, sustojus būgnams, išsiplečia ir uždengia visą būgną, kuris iš karto užrakinamas. Tuomet suteikiamas papildomas nemokamas sukimas, galintis sudaryti daugiau laiminčių kombinacijų.

Ant 1 ir 5 būgnų atsiranda „Double" (dvigubinimo) simbolis, kurio dėka bus padvigubintas kiekvienas laimėjimas.

Jei manote, kad šių premijų per mažai, tuomet pasinaudokite „Gamble“ (rizikos žaidimas) funkcija ir pabandykite padvigubinti savo laimėjimą. Jei teisingai atspėsite užverstos kortos spalvą, laimėjimai bus padvigubinti. O jei ne, tuomet viską pralošite.

Čiupkite vertingo lobio dalį

Būsime neoriginalūs ir pasakysime, kad „Gem-O-Ramaonline lošimo automatas idealiai tinka mažiau patyrusiems žaidėjams. Jame nėra jokių sudėtingų papildinių, kurie gali sukelti sumaištį pradedančių žaidėjų galvose. Čia nerasite jokių erzinančių ir ilgų 3D animacijų. Žaidimo, kurį taip pat galima žaisti dėl pramogos, tempas taip pat puikus. Ar išbandysite?

Žaiskite ir laimėkite ant lošimo automatų internetiniame kazino Betsafe. Gaukite fantastišką prisijungimo premiją!
Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku