Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

Jei jums patinka nuotykiai, lošimo automatai ir originalios idėjos, tai „Gonzo’s Quest“ lošimo automatas jums tikrai turėtų patikti. „NetEnt“ sukurtas lošimo automatas iš tiesų yra vienas populiariausių internetinių lošimo automatų pasaulyje.

Šiame žaidime atliksite konkistadoro Gonzo vaidmenį, šiam atvykus į Pietų Amerikos džiungles ieškoti aukso. Ar jam pasiseks, visiškai priklauso tik nuo jūsų ir, žinoma, nuo jus lydinčios sėkmės. „Gonzo’s Quest“ iš tikrųjų gali daug ką pasiūlyti, tuo pačiu išlaikant labai gerą grąžos koeficientą – net 96 % (šiek tiek didesnis už vidurkį).

Tačiau jo pats didžiausias pliusas, žinoma, yra žaidimo mechanika. Nors tai iš esmės yra klasikinis lošimo automatas su 5 būgnais ir 20 laiminčių linijų, tačiau šie būgnai nėra standartiniai. „Gonzo’s Quest“ juos pakeičia krentantys akmenys. Be to, žaidime integruota revoliucinė „Avalanche“ sistema. Tai leidžia laimėti daugiau: lavina (angl. avalanche) prasideda jums surinkus laiminčią kombinaciją ir susprogdina laiminčius akmenis, priversdama virš jų esančius užimti susprogdintų vietą. Tai reiškia, kad papildomus laiminčius derinius potencialiai galima kurti iki begalybės.

Kad žaidimas būtų dar įdomesnis, „NetEnt“ pridėjo specialų premijinį žaidimą, pavadinimu „Free Falls“. Norint jį aktyvuoti, reikia surinkti 3 specialius simbolius. O aktyvavus, iš karto gausite 10 nemokamų sukimų. Tai dar ne viskas. Daugiklis taip pat pradeda didėti, o tai reiškia, kad galite pasiekti už savo pradinį statymą 15 kartų didesnį laimėjimą.

„Gonzo’s Quest“ lošimo automatas tikrai turi daug ką pasiūlyti. Be abejonės, žaisdami smagiai praleisite laiką, bandydami išsiaiškinti jo paslaptis. Prieš pradedant lošti iš realių pinigų, žaidimą išbandykite nemokamai. Įsitikinkite, ar jums taip pat patinka konkistadoro Gonzo istorija.

Žaiskite ir laimėkite ant lošimo automatų internetiniame kazino Optibet. Gaukite fantastišką prisijungimo premiją!
Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku