Hell Mania

Hell Mania

Net vaikai žino, jog nepatartina žaisti žaidimų su velniu. Tačiau mes, patyrę lošėjai, puikiai žinome, kad net ir demoniški paveiksliukai gali suteikti daug smagių akimirkų. Jei gautume galimybę išbandyti solidų ir kokybišką „SYNOT Games“ lošimo automatą, kuriame dominuoja neįtikėtinai seksuali velniukė Demonica, tuomet tikrai būtų sunku atsispirti pasiūlymui ir neparduoti savo sielos velniui čia ir dabar.

Kaip įprasta, „SYNOT Games“ lošimo automatai pasižymi velniškai gera grafika, todėl internetinis lošimo automatas „Hell Mania“ – ne išimtis. Rankomis piešti paveiksliukai yra gražūs, o velniukė - seksualiai nuostabi. Žaidime vyrauja muzika ir garsai, kurių tikrai galima klausytis. Iš esmės, grafika yra šauni, todėl netgi labiau patyrę žaidimų kūrėjai galėtų nemažai ko išmokti iš šio „SYNOT Games“ žaidimo.

Į pragarą ir atgal – tik su prizu

„Hell Mania“ yra klasikinis vaizdo lošimo automatas, turintis 5 būgnus, 3 linijas ir 5 fiksuotas išmokų eilutes. Labai gaila, kad eilučių skaičius toks mažas. Galime įžvelgti šiokias tokias kūrėjo pastangas siekiant trūkstamas linijas kompensuoti didesniais laimėjimais. Deja, žaidžiant vis tiek trūko daugiau linijų.

„Gamble“ funkcija žaidėjams siūlo demonišką būdą padidinti savo laimėjimus. Ši funkcija leidžia padidinti savo laimėjimus juos padauginant. Tą padaryti nėra sunku, nes jums tiesiog reikia teisingai atspėti kortos spalvą. Taisyklės yra labai aiškios: jei atspėjate teisingai, jūsų laimėjimas yra padauginamas. Priešingu atveju, prarandate visą savo pradinį laimėjimą. Be to, žaidime taip pat yra „Joker“ (liet. juokdarys) korta. Jei gausite šią kortą, jūsų pinigai bus padvigubinti automatiškai. Dar vienas šaunus dalykas yra tai, jog laimėjus keletą raundų, jums visiškai nebereikia rizikuoti. Jūs paprasčiausiai galite padalinti savo pinigus ir toliau lošti tik su puse savo piniginio prizo.

Besiplečiantis „Wild“ simbolis, kuris gali nustebinti

Premijos yra velniškai paprastos. Tiesą sakant, šiame žaidime yra tik viena premija – „Wild“ simbolis. Deja, šiame lošimo automate nėra „Scatter“ simbolio „Wild“ simbolis pakeičia trūkstamus simbolius laimėjimo deriniuose, todėl gali padėti sudaryti laimėjimo linijas su kitais simboliais. „Wild“ simboliai „Hell Mania“ žaidime yra ypatingi. „Wild“ simboliui užbaigus laimėjimo liniją išsiplės visa linija, kuri ne tik parodys visą raguotos gražuolės paveikslą, bet ir padės sukurti dar daugiau laimėjimo linijų. Kalbant atvirai, manome, kad to pakanka norint kompensuoti trūkstamą „Scatter“ simbolį.

„Hell Mania“ išbandykite nemokamai

Jei norite žaisti „Hell Mania“, pirmiausia šį lošimo automatą išbandykite nemokamai. Tai leis išbandyti įvairias strategijas, galinčias padėti įveikti velnią. Jeigu pavyks atrasti gerą strategiją, tuomet ją galėsite pritaikyti realiai. Galbūt jums pavyks iš pragaro sugrįžti ne tik nepraradus savo sielos, bet ir su puikiu prizu. Arba bent jau su seksualios velniūkštės telefono numeriu.

Žaiskite ir laimėkite ant lošimo automatų internetiniame kazino Betsafe. Gaukite fantastišką prisijungimo premiją!
Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku