Hot Africa

Hot Africa

„Hot Africa“ internetinio lošimo automato dėka įžengsite į gražią Afrikos savaną, kurioje pilna laukinių gyvūnų. Būsite dramblių, žirafų, antilopių ar liūtų apsuptyje. „SYNOT Games“ kūrėjų lošimo automatas turi viską, ko trokšta patyrusio lošimo automatų žaidėjo širdis.

Premijos ant Kilimandžaro viršukalnės

„Hot Africa“ lošimo automatą sudaro 5 būgnai, 3 eilutės ir 15 fiksuotų laiminčių linijų. Piešti gyvūnų simboliai maloniai animuojami sudarius laimintį derinį, o žaidimą pagyvina tipinė „juodojo žemyno“ muzika. Pažvelkime į svarbiausius žaidimo dalykus, t.y. premijas.

Čia rasite keletą premijinių funkcijų, kurios padidina tikimybę laimėti puikių išmokų. Pirmoji premija – „Wild“ simbolis, kurį vaizduoja afrikietiška kaukė. Tai juokdarys, kuris pakeičia trūkstamus simbolius laiminčiame derinyje. „Scatter“ simbolis - antrasis specialus premijinis simbolis. Žaidimo autoriai jį pavaizdavo kaip žinomiausią Afrikos kalną - Kilimandžarą. Išsukus 3 šiuos simbolius prasidės afrikietiški nuotykiai – bus aktyvuotas 15 nemokamų sukimų lošimas. Žaidimas prasidės automatiškai su 2x laimėjimo daugikliu. Nemokamų sukimų metu „Extra Wild“ simbolis rodomas ant vidurinio būgno, kuriame slepiasi viena fantastinė savybė. Kai tik išsuksite šį simbolį, prieš tai galiojęs 2x laimėjimo daugiklis padidės iki 4x arba 8x. Taigi, sekantis laimintis derinys bus padaugintas iš šio daugiklio, o tai gali reikšti „legendinį“ laimėjimą. Profesionalūs „SYNOT Games“ lošimo automatų žaidėjai tikrai gerai žino, kad jų lošimo automatuose visada ras „Gamble“ funkciją, kuri padvigubina laimėjimus. Ją taip pat rasite ir šiame žaidime.

Lai nuotykiai Afrikoje prasideda

Žaisdami „Hot Africa“ jautėmės labai gerai ir net atsipalaidavome. Iš pradžių negalėjome išsukti 3 „Scatter“ simbolių ir patekti į nemokamų sukimų žaidimą, bet kai jis pasirodė pirmą kartą, tai buvo nepamirštamas nuotykis. Laimėjimai tikrai buvo to verti. Išbandykite patys.

Žaiskite ir laimėkite ant lošimo automatų internetiniame kazino Betsafe. Gaukite fantastišką prisijungimo premiją!
Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku