The Dark Knight™

The Dark Knight™

Paslaptinga istorija – vienas žmogus nori visiškai pasiaukoti savo miestui, o kitas – tiesiog išvysti jį degantį... Labai didžiuojamės galėdami paskelbti apie pasirodžiusį naująjį „Microgaming“ žaidimą iš Betmeno serijos – The Dark Knight™ (Tamsos riteris). xxxxx jį rasite kaip lošimo automatą.

Lošimo automatas „Dark Knight“ turi labai daug smulkių funkcijų. Būgnai su gausybe „Wild“ simbolių, atsitiktiniai prizai, papildomi „Wild“ simboliai – gausybė priemonių, kad pramogos nesibaigtų. Šiame žaidime galimi 4 vis didesni aukso puodai, 243 būdai laimėti ir tokia grafika, kad negalėsite atsispirti pažaisti šiuo lošimų automatu kino teatre.

Prisijunkite prie šios nuotaikingos kelionės jau dabar ir stebėkite, kaip Betmenas sklando virš Gotamo miesto stogų. Lieka vienas klausimas... Kodėl taip rimtai?

Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku