Treasures of Thebes

Treasures of Thebes

Nuotykių poreikis mums įaugęs į kraują, todėl mums patinka išbandyti lošimo automatus, kuriuose galime atrasti naujas vietas ir lobius. Mums dažniausiai nerūpi pati tema, nes nuotykiai yra nuotykiai, nepriklausomai nuo to, kur jie vyksta. Jei lošimo automato tematika yra dykuma, senovės Egiptas ir jo piramidės kuriose slepiasi aukso ir kitų lobių pilnos skrynios, tai mumyse pažadina nuotykių dvasią (p. Indiano Džounso dėka).

Ar jaučiatės panašiai? Kartu apžvelkime „Synot“ naujieną – „Treasures of Thebes“ internetinį lošimo automatą. Jei visa tai išgyvensime ir savo kelyje išvengsime visų spąstų, mumijų ir prakeiksmų, pabaigoje mūsų lauks lobis, kokio net negalėjome įsivaizduoti.

Žaidimas senovės Egipto tema atrodo gražiai ir žaidžiasi lengvai

„Treasures of Thebes“ internetinis lošimo automatas nupūtė dulkes nuo vienos populiariausių lošimo automatų temų. Senovės Egiptas, smėlis ir dykumos visada viliojo, todėl kūrėjams nereikėjo per daug stengtis siekiant sukurti viliojantį žaidimą. Tradiciškai „SYNOT Games“ meistriškai padirbėjo, o visa tai atsispindi ne tik pačiame žaidime, bet ir jo grafikoje, garsuose bei visame senovės Egipto vaizdiniame pateikime.

Nors tai iš esmės paprastas 5 būgnų internetinis lošimo automatas su 10 lošimo linijų, jis visgi sugeba nustebinti įdomiais sprendimais. Žaidimas remiasi klasikinėmis taisyklėmis. Norėdami gauti gana didelę sumą į savo sąskaitą, turite sudaryti laimingą kombinaciją ant būgnų. Laimingas derinys turi nepertraukiamai tęstis iš kairės į dešinę (bent ant trijų būgnų). Tiesa, laiminčią kombinaciją sudarius ant daugiau būgnų, bus galima mėgautis didesniais laimėjimais. Šiek tiek erzina tai, jog sudarius daugiau laimingų derinių ant vienos laimėjimo linijos, išmokamas tik didžiausias laimėjimas. Tačiau šis lošimo automatas veikia būtent tokiu principu. Laimei, surinkus daugiau laimingų kombinacijų keliose linijose, laimėjimai sumuojami.

Kaip įprasta aukštos kokybės lošimo automatams, čia taip pat galite padvigubinti savo iš vieno sukimo gautą laimėjimą. Šį darbą atlieka populiari (ir dažnai keikiama) „Gamble“ funkcija Laimėjus, ši funkcija žaidėjui leidžia spėti atsitiktinai sugeneruotos kortos spalvą. Jei atspėsite teisingai, laimėjimai bus padvigubinti. Jei prašausite, prarasite savo laimėjimą. Žiauru, bet teisinga. Jei užtenka drąsos, surizikuokite.

Išsiplečiančios premijos suteikia daugiau galimybių laimėti

Koks gi jis internetinis lošimo automatas senovės Egipto tematika būtų, jei nebūtų paruošęs jokių staigmenų? Laimei, malonios žaidimo premijos gali padidinti jūsų laimėjimus. Kalbame apie premijinį žaidimą. Norint įjungti premijinį žaidimą, turite išsukti „Wild“ simbolį ant mažiausiai trijų būgnų. „Treasures of Thebes“ lošimo automate šis simbolis atlieka ne tik klasikinę juokdario funkciją. Jam pakeitus trūkstamus simbolius laiminčioje linijoje, jis taip pat veiks kaip „Scatter“ simbolis. Taigi, jam pasirodžius bet kur ant mažiausiai trijų būgnų, įsijungs premijinis žaidimas ir 10 nemokamų sukimų.

Premijinio žaidimo pradžioje sistema atsitiktinai ištrauks specialų besiplečiantį simbolį. Šis simbolis yra specialus, nes yra susijęs su laimingais deriniais, taip pat gali padėti laimėti. Nemokamų sukimų metu (išmokėjus įprastus laimėjimus), šis simbolis išsiplės per visą būgną ar dar geriau – per kelis būgnus, kur galės sudaryti papildomų laimėjimo derinių. Galite laimėti daugiau kartų vienu sukimu. Mums tokios premijos labai patinka. Linkime sėkmės.

Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku