Trijų būgnų lošimo automatai

Trijų būgnų lošimo automatai

Skaityti

Rodyti visus straipsnius

Greiti ir paprasti trijų būgnų žaidimai

Būtent paprasti trijų būgnų lošimo automatai yra ta priežastis, kodėl šiandien jaučiame aistrą internetiniams lošimo automatams. Dar vadinami „One-Armed Bill“, šie aparatai buvo pamišimo dėl lošimo automatų pradininkai.

Nors tai įvyko seniai praeitame amžiuje, trijų būgnų lošimo automatai neprarado savo populiarumo net ir šiandien. Žaidėjai juos dievina taip pat, kaip ir prieš šimtą metų. Žinoma, tam yra rimtas paaiškinimas. Per visą istoriją jie daug keitėsi, tobulėjo ir nebėra tik statinės mašinos su vaisių paveikslėliais. Nepaisant to, jiems pavyko išlaikyti savo žavesį (Respin Joker).

Šiandien internetiniai lošimo automatai su trimis būgnais, kaip ir penkiabūgniai aparatai, siūlo žaidėjams visą aibę temų ir šablonų. Tačiau vien to nepakaktų, nes kazino žaidėjai tampa vis reiklesni. Buvo pridėta daugiau laimingųjų eilučių, o trijų būgnų, trijų eilučių žaidimai su daugiausiai 27 eilutėmis, nebėra tokie reti, pvz. 27 Diamonds (Tech4bet), Queen of Fruits (Betinsight), Super Star 27 (e-gaming), Turbo 27 (Kajot). Be to, populiariausios „Wild“ ir „Scatter“ premijos dažnai yra patobulintos kitomis šiuolaikinėmis premijų funkcijomis (Falcon God od Apollo), kurių šiandieniniai žaidėjai reikalauja net trijų būgnų lošimo automatuose.

Laimei, žaidimai išlaikė savo paprastumą ir greitį. Manome, kad būtent dėl to žaidėjų kartos vis jungiasi prie trijų būgnų lošimų automatų. Tai puikus laiko praleidimo būdas, kai užvaldo nuovargis, bet vis tiek kyla noras keletą kartų greitai pasukti (Ultimate Hot) savo mėgstamą automatą.

Lošimo automatai