Keturių būgnų lošimo automatai

Keturių būgnų lošimo automatai

Skaityti

Rodyti visus straipsnius

Geriausia, ką siūlo keturių būgnų lošimo automatai

Nors visi mėgsta keturių būgnus lošimo automatus, internetinėje erdvėje ši žaidimų grupė šiek tiek primiršta. Ir tai tikra neteisybė. Net ir keturi būgnai gali būti puiki pramoga. Tai geriausių trijų ir penkių būgnų lošimo automatų savybių derinys.

Keturių būgnų lošimo automatai yra greiti (Joker Boom) ir gana paprasti (Multiplay 81), tačiau lošimas su jais visai įtraukia (81 Attila). Štai kodėl jie siūlo daug geresnių premijų (Stacked) nei trijų būgnų lošimo automatai. Čia taip pat yra „Wild“ ir „Scatter“ simboliai, tačiau jie yra vertingesni ir originalesni nei trijų būgnų aparatuose. Taip pat kartais pavyksta gauti antrąją „Scatter“ arba „Mystery“ premiją.

Didėjant būgnų skaičiui, didėja ir laimingųjų eilučių, kurias galima laimėti žaidžiant prie lošimo automato, skaičius (Wild Circus 256). Pradeda daryti įdomu. Nors tiesą sakant, mums vis tiek labiau patinka geresnė ir sklandesnė žaidimo eiga bei kūrybingos premijos, o ne didelis laimingųjų eilučių skaičius. Tačiau visiems žaidėjams rūpi skirtingi dalykai.

Taigi keturių būgnų lošimo automatai iš esmės yra geras kompromisas tarp klasikinių trijų būgnų ir galingesnių penkių būgnų lošimo automatų, iš kurių pastarieji dažnai būna sudėtingi ir pilni nereikalingų dalykų, kurie tik pablogina žaidimo eigą. Išbandykite ir mėgaukitės žaidimu.

Lošimo automatai