Šešių būgnų lošimo automatai

Šešių būgnų lošimo automatai

Skaityti

Rodyti visus straipsnius

Šešių būgnų prabangūs internetiniai žaidimai

Šešių būgnų lošimo automatų nėra daug, bet jei su jais susidursite, būtinai išbandykite. Jei jų kūrėjai turi bent šiek tiek patirties, jie galės pasiūlyti jums labai neblogą žaidimų patirtį šioje didelėje žaidimo zonoje.

Šeši būgnai suteikia daug vietos šauniems dalykams išrasti. Pavyzdžiui, daug laimingųjų eilučių (Gonzo's Quest Megaways), nuostabūs dalykai su premijomis arba laimėjimų išmokėjimas iš kairės ir dešinės (Ninja Ways). Tai nereiškia, kad to paties negalima atkartoti lošimo automatuose su mažiau būgnų, bet čia tai gali atrodyti tikrai įspūdingai.

Be to, labai dažnai šešių būgnų lošimo automatai yra kokybiški, nes yra sėkmingų penkiabūgnių internetinių lošimų automatų plėtiniai arba „tęsiniai“ (Book of Secrets 6, Book of Ra Deluxe 6). Daugelis kūrėjų, pamatę, kad vienas iš jų lošimo automatų yra sėkmingas, sukurs ir šešių būgnų versiją. Žinoma, jie šiek tiek pakoreguoja laimėjimų arba premijų vertes. Arba prideda visiškai naujų simbolių.

Mums patinka didingi šešių būgnų lošimo automatai. Tai galingos mašinos, kurios dėmesį patraukia vien savo išvaizda. O kai būgnuose pradeda rodytis premijos simboliai (Brazil Bomba), nėra geresnio jausmo nei šeši „Scatter“ simboliai ekrane. Nebent, žinoma, jų yra daugiau.

Lošimo automatai