Lošimo automatai su įvairiu būgnų skaičiumi

Lošimo automatai su įvairiu būgnų skaičiumi

Skaityti

Rodyti visus straipsnius

Pramogos netradiciniuose daugiabūgniuose lošimo automatų žaidimuose

Nors internetiniai lošimo automatai kadaise būdavo trijų būgnų, o šiandien populiariausi yra penkių būgnų lošimo automatai, laimei, yra ir daugiau alternatyvų. Dabar nekalbame apie keturių ar šešių būgnų lošimo automatus, – nors net ir juos tikrai verta išbandyti, – kalbame apie lošimo automatus, kurie siūlo daug daugiau būgnų (Gemmed!). Tačiau yra ir tokių, kurie visai neturi būgnų (Fruit Snap).

Dažniausiai jie priskiriami alternatyviems lošimo automatams, kuriuose laimėjimus galite gauti kitais būdais nei klasikinis derančių simbolių išsukimas. Nuo pirmųjų išmaniųjų telefonų laikų populiarūs vadinamieji „sujungimo“ žaidimai. Juose laimėjimas taip pat skiriamas už simbolius, sujungtus vertikaliai arba įstrižai, o ne tik horizontaliai, kaip įprasta klasikiniuose lošimo automatuose (Tiki Fruits).

Alternatyvūs lošimo automatai įneš gaivaus oro gūsį į gana konservatyvų internetinių lošimų automatų pasaulį, todėl tikrai rekomenduojame vieną iš jų išbandyti. Nesvarbu, ar jis turi 7 būgnus, ar 50. Esmė ta, kad tai šiek tiek išjudins jus iš letargo ir suteiks naujų įspūdžių.

Be to, kūrybingos ir originalios premijos yra puiki šių automatų dalis. Dėl kitokios žaidimų mechanikos autoriai gauna galimybę pažvelgti kitaip ir sužadinti vaizduotę. Todėl bent kartą išbandykite daugiabūgnius internetinius lošimo automatus.

Lošimo automatai