Nuotykių lošimo automatai

Nuotykių lošimo automatai

Skaityti

Rodyti visus straipsnius

Nuotykių kupinos istorijos ant lošimo automatų būgnų

Nuotykių temos lošimo automatai yra vieni populiariausių ir sudaro vieną didelę lošimų grupę. Tai nekelia nuostabos, nes sunku rasti lošimo automatą, kuriame nebūtų bent šiek tiek nuotykių. Jie gali slypėti po jūros paviršiumi, įvairiose pasaulio dalyse, kosmose, mistinėje vietoje arba pasakų pasaulyje. Todėl tarp kitų temų, tokių kaip dykuma, gyvūnai, filmai, pasakos ir kt., galite rasti ir nuotykių siužeto lošimo automatų.

Nuotykių siužetą turintys lošimo automatai kaskart išsiskiria puikia grafika ir garsais, be to, juose retai nebūna nemokamų sukimų ar premijos mini lošimų. Šie paprastai net būna daugiausiai nuotykių kupina kelionės į laimėjimą dalis.

Nuotykių temos lošimų pasirinkimas bet kurioje lošimo svetainėje yra labai didelis, todėl galite patys nuspręsti, kokio tipo nuotykiai jums patinka. Taigi, galbūt norite patekti į fantastinį pasaulį, pilną mitinių drakonų („Playtech“ priklausantis „Dragon Champions“), ieškoti paslaptingų kapaviečių ir paslėptų lobių („Apollo Games“ priklausantis „El Dorado Treasure“), persekioti banditus prerijose („Betsoft“ priklausantis „The True Sheriff“), ar įlipti į piratų pilną laivą. Jei jus domina pastarasis, rekomenduojame išbandyti populiariausią piratų temos lošimo automatą Corsair Queen, kuris yra „Synot Games“ kūrėjų sumanymas. Nuo pat pradžių dėmesį patraukia ant viršelio pavaizduota seksuali piratė, kuriai pavesta „sutramdyti“ laivą, pilną plėšikų, ir nuvesti juos prie trokštamo grobio ir lobių. Šiame lošime „Wild“ simbolis yra simbolis, kuris, pasirodęs per visą būgną, perkelia jus į premijos lošimą, kurio metu trys linijos ir penki būgai iš karto tampa penkiomis linijomis ir penkiais būgnais bei padidina jūsų galimybes laimėti premijos lošime.

Jei norite likti prie banditų, bet jus labiau vilioja karštos Laukinių Vakarų prerijos, pasirinkite vieną iš „Red Tiger“ nuostabių vesternų trijulės: Wild Wild Chest, Bounty Raid, arba humoristišką The greatest train Robbery lošimo automatą, kuris taip pat pagamintas netradiciniu 4 x 5 formatu ir kuriame gausu premijų funkcijų.

Pagrindinių herojų personažai taip pat yra tipiškas nuotykių temos lošimo automatų bruožas, ypač jei tai yra legendinio lobio, paslėpto paslaptinguose kraštuose, paieškos. Bene garsiausias pasaulyje lošimo automato herojus yra ispanų konkistadoras Gonzo iš lošimo Gonzo’s Quest. Paslaptingi krintančių akmenų simboliai padės jums atrasti kelią prie lobio.

Išbandykite nuotykių kupinus lošimus visiškai nemokamai

Išvardijome keletą nuotykių temos lošimų, kuriuos galite išbandyti, bet jei išvardytume visus, užtruktume ilgai. Todėl geriausia apsižvalgyti internetinėse lošimo svetainėse ir išbandyti nemokamą demonstracinę versiją. Tuomet galėsite pasirinkti tą, kuris jus sužavės labiausiai, ir išbandyti laimę už realius pinigus.

Lošimo automatai