Klasikiniai lošimų automatai

Klasikiniai lošimų automatai

Skaityti

Rodyti visus straipsnius

Absoliuti klasika tarp lošimo automatų

Kas yra klasikiniai lošimo automatai? Šių būgninių lošimų apibrėžimas nėra aiškus, tačiau daugelis lošėjų, ypač naujokų, pradžioje ieško paprastų ir klasikinių lošimų. Todėl klasikinius internetinius lošimo automatus galima apibūdinti kaip paprastus būgninius lošimus, kurių grafika nebūtinai visada patraukia akį, ir kaip lošimus, kuriuose nėra daugybės naujoviškų specialių funkcijų. Ši kategorija dažnai sutampa su vaisių temos lošimo automatais ir retro lošimais.

Taigi, mes įsivaizduojame klasikinius lošimus, kurių metu lošėjai lošimo srityje dažniausiai susiduria su vaisių simboliais, septynetukais, BAR simboliais, žvaigždutėmis, kauliukais ir pan. Šių lošimo automatų būgnų skaičius paprastai būna 3, 4 ar net 5. Specialiosios funkcijos paprastai būna gana paprastos: „Wild“, „Scatter“ simboliai arba nemokami sukimai. Lošimo automatų priskyrimas šiai bendrai kategorijai yra iš esmės subjektyvus dalykas.

Prie klasikinių lošimo automatų galima priskirti, pavyzdžiui, „Amusnet“ lošimo automatą 20 Hot Blast. Tai labai paprastas 5 būgnų, 3 eilučių lošimo automatas su 20 fiksuotų išmokų linijų. Specialios funkcijos yra besiplečiantis „Wild“ simbolis ir pakartotinis sukimas su laimėjimo daugikliu. Kitas lošimas, kurį turėtumėte išbandyti, yra „NetEnt“ lošimo automatas „Twin Spin“. Šiame 5 būgnų lošimo automate galite laimėti net 243 būdais. Šiam lošimui būdinga tai, kad prieš kiekvieną būgnų sukimą visada sinchronizuojama gretimų būgnų pora. Puikus klasikinio būgninio lošimo pavyzdys yra „Novomatic“ lošimo automatas „Sizzling Hot Deluxe“. Šio klasikinio 5 būgnų lošimo metu galima laimėti sudarius laiminčią kombinaciją bet kurioje iš 5 fiksuotų išmokų linijų. Vienintelė speciali šio lošimo funkcija yra „Scatter“ simbolis, kuris, sukant bent tris kartus, suteiks jums įdomų momentinį laimėjimą. Netgi gamintojas „Synot“ nepamiršo sukurti tų klasikinių lošimo automatų. Vienas iš tokių lošimų yra „81 Vegas Multi Fruits“ lošimo automatas. Lošimo sritį sudaro 4 būgnai ir 3 eilutės, o laimėti galima 81 išmokų eilutėje. Specialios funkcijos apima „Wild“ simbolį ir laimėjimų daugiklius. Tradicinių lošimo automatų taip pat galima rasti kūrybingo gamintojo „Red Tiger“ asortimente. Vienas iš tokių pavyzdžių – lošimo automatas Five Star. Tai labai paprastas 5 būgnų, 3 eilučių lošimas su 3 išmokų linijomis, kuriose dėl „Scatter“ simbolių galima sukti pakartotinai ir pasiekti patrauklių laimėjimų.

Išbandykite klasikinius lošimo automatus nemokamai

Sklandus lošimo procesas, paprastas valdymas ir lošimas be daugybės specialių funkcijų. Štai kuo pasižymi klasikiniai lošimo automatai. Jų yra tikrai daug ir kai kuriuos iš jų galima priskirti kitoms kategorijoms, tačiau jei vieną iš jų pasirinksite, nedvejodami išbandykite jį nemokamai.

Lošimo automatai